Sposoby na oszczędzanie wody

Dodaj komentarz

Sierpień 8, 2013 - autor: klarec

Jeszcze kilka lat temu za wodę płaciło się z góry za cały miesiąc, nikt nie przejmował się jej zużyciem – teraz jest zupełnie inaczej. Każdy, kto jest podłączony do sieci wodociągowej płaci za tyle wody, ile zużyje w danym miesiącu. Rachunki za wodę stale się zwiększają. Polacy świadomie szukają oszczędności.

Zmniejszenie rachunków za wodę nie musi być takie trudne jak zna się dobry sposób. Czasami wystarczy instalacja wydajnych perlatorów , by zredukować wydatki na wodę nawet o połowę. Profesjonalne perlatory, które można znaleźć między innymi na http://www.krainawody.pl/109-perlatory redukują zużycie wody nawet do 70%.

Co w tym takiego niezwykłego? To sprytne urządzenie rozprasza wodę i hamuje ilość wypuszczanej wody z baterii umywalkowej. Dobrze zbudowane perlatory nie tylko ograniczają zużycie wody, ale także wpływają pozytywnie na komfort mycia rąk czy naczyń. Coraz więcej sklepów sprzedających armaturę kuchenną i łazienkową montuje do swoich produktów perlatory napowietrzające wodę ponieważ rozumieją korzyści, które płyną z ich stosowania.

Nie należy się martwić o koszt perlatorów. Podstawowe perlatory można kupić na aukcjach internetowych za około 10 zł. Perlatory renomowanych firm (których producenci zaręczają oszczędności wody na poziomie 70%) mogą stać na półce za dwadzieścia złotych. Cena perlatorów jest niska. Warto przeprowadzić test po kupnie nowego perlatora. Przed montażem możemy napełnić naczynie wodą płynącą ze starego perlatora. Następnie operację przeprowadzić po zmianie perlatora. Redukcja zużycia wody widoczna gołym okiem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: